HİZMETLERİMİZGF TAŞIMASILIK VE LOJISTIK HIZMETLERI TİC A.Ş. Merkezi Italya/ Salerno da bulunan GALLOZZI GROUP tarafından 2007 yılında kurulmuştur. Denizcilik sektöründe 68 yıllık tecrübesiyle Türkiye’de 2007 yılından beri faaliyet gösteren firma tecrübeli ve yetkin çalışanlarıyla kısa sürede hızlı bir ivme kazanmış ve Türkiye’de bir çok hattın ilk 10 yükleyicisi arasına girmeyi başarmıştır.

GF TURKEY, Taşımacılık ve lojistik sektörüne getirdiği farklı bakış açısıyla  kurulduğu günden bu yana, rakamlarla değil, müşteri ve çalışan memnuniyetini ön plana alan bir hizmet anlayışı sunmaktatır. Birbirinden kalifiye ve özverili çalışanlarıyla hızlı ve emin adımlarla ilerleyen GF TURKEY,  global kimliğiyle Dünyanın önde gelen saygın şirketleri arasında yer almayı hedeflemektedir.

İtalya,İngltere ,Çin ofisleri yanında İstanbul,İzmir,Mersin ve Bursa da kurduğu ofislerle Freight Forwarder olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Full Konteyner Yükü (FCL)
GF TURKEY  ile iş gereksinimlerinize en uygun biçimde, tedarik zincirinize özel olarak tasarlanan esnek bir FCL ürünü sunuyoruz. Özellikle konu denizyolu taşımacılığı olduğunda özel tasarlanmış çözümler konusunda uzmandır. Tüm konteyner yükleriniz için tam entegre taşımacılık hizmetleri sunar. İntermodal ve Multimodal taşıma hizmet taleplerinizde uzun yıllara dayanan tecrübesiyle sizlere en iyi çözümü sunmaktadır.

Parsiyel konteyner yükü (LCL)
Global LCL hizmetlerimiz ve depolarımız ve karayolu hizmetlerimizle sorunsuz bağlantılarla geliştirilen, kapsamlı LCL hizmetleri sağlıyoruz. Bu durum GF TURKEY olarak en küçük kargoların bile gideceği yere güvenilir, esnek ve etkili biçimde ulaşmasını sağlayan kapsamlı kapıdan kapıya çözümlerde en yüksek standartları sunmaktadır.

Karayolu Taşımacılığı
GF TURKEY gerek Türkiye’de bulunan geniş  ön taşıma ağıyla ve gerekse Italya,İngiltere ve Çin limanlarındaki son taşıma ve depo hizmetleriyle müşterilerine  kapıdan kapıya ,DAP, DDP ve DDU olarak teslim hizmetleri vermektedir. İster karayolu taşımacılığı, demiryolu taşımacılığı veya isterse her ikisine birden ihtiyacınız olsun, kara taşımacılık çözümlerimiz, gönderilerinizin tam zamanında ve güvenilir biçimde istenilen son taşıma noktasına ulaşmasını sağlamaktadır.